Przeskocz do treści

Konkursy

PROTOKÓŁ

z posiedzenia komisji Konkursu plastycznego

organizowanego w ramach Starogardzkich Dni Rodziny 2021

Cele konkursu:

  1. Propagowanie tradycyjnego modelu rodziny.
    1. Kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny i jej roli w życiu człowieka.
    1. Poszukiwanie inspiracji artystycznych w relacjach rodzinnych.
    1. Rozwijanie uzdolnień plastycznych i artystycznych.

Do konkursu przystąpiło 5 szkół podstawowych (w tym 1 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy) oraz 1 grupa dziecięco-młodzieżowa działająca przy parafii i instytucjach pożytku publicznego. Wpłynęło 124 prac. Do konkursu zakwalifikowały się 99 prac. Ze względów formalnych nie zakwalifikowało się 25 prac.

Dnia 8 listopada 2021 roku komisja w składzie:

Danie Stosik

Jagoda Mikołajczyk

Katarzyna Kurkowska

Medard Krzyżyński

dokonała oceny prac i przyznała:

15 równorzędnych nagród w kategorii uczniów klas I-III:

  1. Małgorzata Stosik Chrześcijańska Szkoła Podstawowa
  2. Agata Sabinasz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
  3. Aleksandra Rogaczewska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
  4. Amelia Keister Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
  5. Maja Żołądek Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
  6. Zofia Fojut Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8
  7. Amelia Wojak Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  8. Emilia Gzella Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  9. Jakub Szkodowski Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  10. Karol Gdaniec Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  11. Łucja Stan Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  12. Magdalena Kampowska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  13. Marcelina Iwicka Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  14. Martyna Gierszewska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
  15. Zofia Biesik Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

7 równorzędnych nagród w kategorii uczniów klas IV-VI

  1. Barbara Przybylska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  2. Dominika Deja Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  3. Lena Skoczek Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  4. Maria Tomaszewska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  5. Nadia Treder Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  6. Wiktor Szewiel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  7. Nikodem Stosik Chrześcijańska Szkoła Podstawowa

2 równorzędne nagrody dla uczniów klas VII-VIII

  1. Miłosz Bukowski Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
  2. Olga Gutowska Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

13 równorzędnych nagród w kategorii uczniów z niepełnosprawnością:

  1. Adrian Górski Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  2. Agata Majer Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  3. Dominik Markowski Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  4. Filip Stanek Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  5. Jagoda Paruszewska Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  6. Jakub Lorek Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  7. Jakub Makowski Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  8. Jakub Parteka Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  9. Kamil Bielicki Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  10. Lena Włoch Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  11. Nikodem Stanek Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  12. Szymon Wodzik Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
  13. Wiktor Kątniak Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy

3 równorzędne nagrody w kategorii dzieci i młodzieży z dziecięcych i młodzieżowych grup działających przy parafiach i instytucjach pożytku publicznego:

  1. Nadia Stolc Ognisko Pracy Pozaszkolnej
  2. Julia Małota Ognisko Pracy Pozaszkolnej
  3. Michalina Toczek Ognisko Pracy Pozaszkolnej